Kultura Dostępna w Heliosie. Seans filmu "Zabawa zabawa"

  • 22.05.2019, 17:05
  • Ł
Kultura Dostępna w Heliosie. Seans filmu "Zabawa zabawa" materiały prasowe
Dramat Kingi Dębskiej pt. „Zabawa, zabawa” to kolejna propozycja cyklu Kultura Dostępna, którą będzie można zobaczyć w kędzierzyńskim „Heliosie” 23 maja o godz. 13 i 18.

Prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale dobrze się uczy i ma świetną pracę, więc nikt nie czyni jej wyrzutów. Dla szanowanej chirurg Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać?

 

W „Heliosie” trwa trzynasta edycja programu „Kultura Dostępna”, który wspiera Narodowe Centrum Kultury. Dzięki niemu bilety na polskie filmy kosztują 10 zł. W kolejne czwartki na widzów czekają: „7 uczuć” (30.05), „Jak pies z kotem” (6.06), „Autsajder” (13.06), „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3” (20.06), „Fuga” (27.06), „Ciemno, prawie noc” (4.07) i „Córka trenera” (11.07).

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe