W imieniu pacjentów z nowotworami, podziękowali kozielskim licealistom za życzenia świąteczne

  • 29.12.2021, 15:47
  • Źródło: I LO
W imieniu pacjentów z nowotworami, podziękowali kozielskim licealistom…
Przypomnijmy z inicjatywy grupy uczniów kozielskiego liceum, zaangażowanych w projekt „Rękodzieło Świątecznego Uśmiechu” w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii w I LO, jeszcze w listopadzie br. przeprowadzono warsztaty własnoręcznego tworzenia kartek świątecznych. Były one przeznaczone dla dzieci z onkologicznych oddziałów kilkunastu szpitali w całej Polsce oraz weteranów domu opieki w Laxton Hall w Wielkiej Brytanii.

Kolejne podziękowania za przesłane kartki świąteczne dla dziecięcych pacjentów oddziałów onkologicznych napłynęły dziś (29 grudnia) ze szpitali w Białymstoku i Łodzi. Wcześniej pisemne podziękowania wysłały onkologiczne oddziały dziecięce szpitali w Szczecinie i w Kielcach.

W warsztatach, które poprowadził pan Witold T. Szkodziński, wzięli udział zarówno uczniowie, jak i nauczyciele I LO i to właśnie na ich ręce skierowano podziękowania.

 - To cudowne uczucie, gdy dostajemy podobną informację zwrotną. Jako szkoła wysyłaliśmy przecież kartki do dzieci na Gwiazdkę i Wielkanoc od lat, a teraz mamy wreszcie potwierdzenie, że nasze kartki naprawdę sprawiają chorym dzieciom dużo radości i umilają im święta spędzane w szpitalu. Michaela Przezdzink Marysia Turło Oliwia Langer Martyna Kostuś - Wasz projekt „Rękodzieło Świątecznego Uśmiechu” przynosi chlubę naszej szkole, dziękujemy - czytamy na facebookowym profilu I LO im. Henryka Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu.
 

 

 

Źródło: I LO

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe