Kino Konesera w Heliosie. Seans filmu "Moje wspaniałe życie"

  • 02.01.2022, 14:25
  • Ł
Kino Konesera w Heliosie. Seans filmu "Moje wspaniałe życie" Zdjęcia kręcono w Nysie. Aktorzy na tle budynku Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych, popularnego "Rolnika"
Kędzierzyński „Helios” zaprasza na pokaz polskiej komedii obyczajowej „Moje wspaniałe życie". Kolejny seans Kina Konesera zaplanowano w poniedziałek 3 stycznia o godzinie 18.00.

Troskliwa córka, wyluzowana matka, lubiana nauczycielka, żona, z którą można konie kraść – Joanna – w każdej z tych ról wypada doskonale. I w żadnej z nich od dawna nie czuje się sobą.

Dlatego prowadzi podwójne życie, ma tajemnicę, którą nie dzieli się z nikim. Bo gdyby ktoś się dowiedział, byłby to koniec wszystkiego, co w jej świecie wydaje się takie "wspaniałe".

To historia kobiety, która nie chce być już grzeczną dziewczynką. Czy jednak wystarczy jej odwagi, by się zbuntować, zatrząść posadami małżeństwa, stracić reputację i sięgnąć po to, na czym naprawdę jej zależy?

W rolach głównych występują: Agata Buzek, Jacek Braciak, Adam Woronowicz, Małgorzata Zajączkowska, Wiktoria Wolańska i Karolina Bruchnicka. Film niemal w całości został nakręcony w Nysie.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe