Mężczyzna przedstawił żądania. Mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych wciąż jest na dachu

  • 12.01.2022, 23:47
  • A
Mężczyzna przedstawił żądania. Mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych… RP
Po ponad 7 godzinach (dane z godz. 23.30) mężczyzna, który zagroził, że popełni samobójstwo, wciąż pozostaje na dachu budynku przy ulicy Chrobrego w Koźlu. Jest mróz, a w międzyczasie padał marznący deszcz. Desperat przedstawił służbom ratunkowym warunki.

Przypomnijmy, kilka patroli policji, zastępów straży pożarnej oraz zespół ratownictwa medycznego zostało zadysponowanych 12 stycznia około godziny 16.30 do młodego mężczyzny, który wszedł na dach budynku i zagroził, że skoczy. Pisaliśmy o tym tutaj: Młody mężczyzna siedzi na dachu w Koźlu i grozi, że skoczy. Trwają negocjacje z desperatem. ZDJĘCIA

Strażacy rozstawili skokochron, a policjanci wyłączyli część ulicy Chrobrego z ruchu. Na miejscu pojawił się policyjny negocjator. Na razie nie udało się jednak nakłonić mężczyzny do opuszczenia dachu. Co jakiś czas podchodził on do krawędzi dachu i siadał opuszczając nogi w dół. Ponieważ między nim a zgromadzonymi ludźmi dochodziło do wymiany zdań, która zaogniała całą sytuację, służby poprosiły o opuszczenie przez gapiów miejsca przy budynku. Aktualnie nie ma tam prawie nikogo. Cały czas trwają negocjacje. Mężczyzna przemieszcza się po całym dachu i często podchodzi do komina. W międzyczasie zażądał między innymi przemieszczenie się służb ratunkowych i dostarczenie na dach rzeczy osobistych i kanapek. Wozy strażackie odsunęły się od budynku. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku na którym jest mężczyzna jest tylko skokochron i pogotowie ratunkowe.

A

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

viki
viki 13.01.2022, 13:11
skąd się takie roszczeniowe dziwadła biorą....brak słów. Niech skacze, płakać z powodu głupoty nie będę.
Głodny
Głodny 13.01.2022, 11:48
Kanapki, serio?
Kebsa albo pizzę kazałbym przynieść
Xyz
Xyz 13.01.2022, 10:35
Co to jest pogotowie ratunkowe, o którym to pisze autor na końcu artykulu?
Kot
Kot 13.01.2022, 09:00
Nie ma wysoko połamał by się i tyle i miałby nauczkę. Warunki spełniać śmiech na sali

Pozostałe