Otwarcie basenu w Dzień Dziecka

  • 28.05.2019, 09:51
  • Źródło: urząd miasta
Otwarcie basenu w Dzień Dziecka Urząd miasta
Odkryjcie nowe miejsce, pełne wodnych atrakcji dla całej rodziny! Kompleks zewnętrznych basenów „Wodne oKKo” czeka na wszystkich spragnionych letniego wypoczynku. Pakujcie kremy z filtrem, ręczniki i zamawiajcie pogodę na 1 czerwca. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Tego lata będziecie mogli wypocząć i naładować baterie bez opuszczania miasta. Smak wakacyjnej przygody poczujecie na nowo otwartym obiekcie na osiedlu Azoty. Tu oswoicie swoje brzdące z wodą, a na trawie przy basenie bez problemu znajdziecie miejsce dla całej rodziny. Opalając się na leżaku dostarczycie swojemu ciału niezbędnej witaminy D. A kiedy będziecie chcieli się skryć przed palącym słońcem, znajdziecie wytchnienie w cieniu słomianych hawajskich parasoli. Najlepszą receptą na wysoką temperaturę będzie jednak skok do orzeźwiającej wody.

W basenie to dopiero można poharcować. Nurt rwącej rzeki to świetne miejsce do rodzinnej zabawy i wyścigów. Dawkę adrenaliny waszym pociechom zapewni zjazd 16-metrową zjeżdżalnią. W jednym czasie wystartują aż cztery osoby. Obleganą przez najmłodszych atrakcją będzie też wodny plac zabaw. W tym kolorowym miejscu dzieci spędzą miło czas, a te najmniejsze będą się pluskać w brodziku. Gdy najmłodsi będą szaleć w wodzie, wy też znajdziecie chwilę tylko dla siebie. Ulgę zmęczonym plecom zapewnią bicze wodne, a chwile relaksu spędzicie w wannie jacuzzi.

Na nowym obiekcie będzie bardzo bezpiecznie. Niecka jest otoczona specjalną nawierzchnią, po której można spacerować bez obaw o poślizgnięcie. O wasze bezpieczeństwo w wodzie zadbają ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jeszcze jedno: pakując ręcznik i kąpielówki czy kostium kąpielowy, dorzućcie też do torby piłkę do siatkówki. Zacięte mecze stoczycie na boisku do plażówki.

Z następnych wodnych atrakcji mieszkańcy skorzystają jesienią. Za kilka miesięcy zostanie oddany do użytku wewnętrzny kompleks basenów, który będzie dostępny przez cały rok.

Budowa „Wodnego oKKa” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020.

 

CENNIK BASEN ZEWNĘTRZNY:

bilet normalny na cały dzień - 9 zł

bilet ulgowy na cały dzień - 6 zł

dzieci do lat trzech - 1 zł

rodzinny (dorosły plus dziecko) - 11 zł

wejście trzy godziny przed zamknięciem - 6 zł (normalny) i 4 zł (ulgowy)

 

 

Źródło: urząd miasta

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe