Przed nami dni miasta. Program imprezy

  • 29.05.2019, 17:43
  • Ł
Przed nami dni miasta. Program imprezy
Przed nami Dni Kędzierzyna-Koźla 2019. Największa impreza muzyczna w mieście odbędzie się w dniach 31 maja i 1 czerwca na zamkniętym odcinku al. Jana Pawła II. Gwiazdami pierwszego dnia będą: Luxtorpeda i Łąki Łan, a drugiego Cleo i Agnieszka Chylińska.

Pierwszy dzień muzycznego święta miasta przebiegać będzie w klimatach rockowych i alternatywnych. Najpierw na scenę, o godz. 18, wyjdą muzycy zespołu Drill Stone z Kędzierzyna-Koźla. Na godz. 19.30 zaplanowano występ pierwszej z gwiazd tego dnia. Formacji Luxtorpeda, powstałej w 2010 roku z inicjatywy Roberta Friedricha - gitarzysty i wokalisty takich zespołów, jak choćby Acid Drinkers, Turbo czy Arka Noego, fanom ciężkiego grania przedstawiać nie trzeba.

Po takiej rozgrzewce fanów, i pewnie nie tylko ich, rozbuja kapela Łąki Łan. To jeden z najoryginalniejszych zespołów sceny alternatywnej w Polsce, który w swojej muzyce łączy punk z funky i rock z elektroniką. Dziewięcioosobowy skład i liczne instrumenty to gwarancja niezapomnianego koncertu, który rozpocznie się o godz. 21.30. Wieczór zakończy się zabawą pod gwiazdami z didżejem Giorgio Sainz i grającym na saksofonie Kubą Matusiakiem.

 

Świętowanie 1 czerwca rozpocznie się o godz. 16 widowiskiem muzyczno-tanecznym pt. „Bajeczne przeboje” w wykonaniu Studia Piosenki MOK i Zespołu Tańca Nowoczesnego „Spin”. O godz. 18 na scenie pojawi się Cleo. Jej występy to efektowny show, który zaciekawi fanów nie tylko takiej muzyki. Na godz. 19.30 zaplanowano występ zwycięzcy tegorocznej edycji Koz All Music Festival, a jest nim zespół Wasabi z Tarnowa.

Kolejną gwiazdą dni miasta będzie Agnieszka Chylińska. Obdarzona fantastycznym głosem wokalistka zaczynała w zespole ONA, ale zdecydowała się na karierę solową, czego efektem były przebojowe single oraz trzy albumy studyjne. Jej występ rozpocznie się o godz. 21. Tegoroczne dni miasta zakończą się w rockowych klimatach, które zaproponuje nam lokalna formacja Honker.

Oczywiście nie zabraknie wesołego miasteczka, straganów i małej gastronomii.

 

31 maja

18.00 – Drill Stone

19.30 – Luxtorpeda

21.30 – Łąki Łan

23.00 – DJ Giorgio Sainz i Kuba Matusiak

 

1 czerwca

16.00 – Studio Piosenki MOK

18.00 – Cleo

20.00 – Wasabi

21.00 – Agnieszka Chylińska

23.00 – Honker

Ł

Załączone pliki do pobrania (1)

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Fan
Fan 29.05.2019, 22:47
Czekam na Luxtorpedę!

Pozostałe