Koncert "Bajeczne przeboje". Dni Kędzierzyna-Koźla 2019

  • 01.06.2019, 17:21
  • Grzegorz Łabaj
Koncert "Bajeczne przeboje". Dni Kędzierzyna-Koźla 2019
Tegoroczne Dni Kędzierzyna-Koźla zbiegły się z Dniem Dziecka, dlatego sobotnia zabawa rozpoczęła się od widowiska muzyczno-tanecznym pt. „Bajeczne przeboje” w wykonaniu Studia Piosenki MOK i Zespołu Tańca Nowoczesnego „Spin”.

Sobotni wieczór na zamkniętym odcinku al. Jana Pawła II upływał będzie w różnych klimatach muzycznych. Będzie i tanecznie i rockowo, a co najważniejsze - przebojowo. Pierwsza na scenie pojawi się Cleo. Wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka – jednym słowem: kobieta wielu talentów. Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem. Odkryta przez Donatana, wydała w 2013 roku singiel „My Słowianie”, który stał się wielkim hitem. Rok później reprezentowała Polskę na Eurowizji. Jej kariera potoczyła się błyskawicznie, a kolejne albumy i single okryły się platyną.

Później wystąpią zwycięzcy tegorocznej edycji Koz All Music Festival, czyli zespół Wasabi z Tarnowa.

Kolejną gwiazdą dni miasta będzie Agnieszka Chylińska. Obdarzona fantastycznym głosem wokalistka zaczynała jako nastolatka w zespole ONA. Później zdecydowała się na karierę solową, czego efektem były przebojowe single („Nie mogę cię zapomnieć”, „Wybaczam ci”, „Królowa łez”) oraz trzy albumy studyjne: „Modern Rocking”, „Forever Child” i ostatni „Pink Punk”.

Tegoroczne dni miasta zakończą się w rockowych klimatach, które zaproponuje nam formacja Honker z Kędzierzyna-Koźla.

 

Grzegorz Łabaj

Zdjęcia (64)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe