Koncert Wasabi. Dni Kędzierzyna-Koźla 2019

  • 02.06.2019, 11:32
  • Rafał Pulkowski
Koncert Wasabi. Dni Kędzierzyna-Koźla 2019
Finaliści tegorocznego Koz All Music Festival wystąpili na Dniach Kędzierzyna-Koźla. To młodzi i zdolni artyści z Tarnowa, którzy grają

Wasabi, to tarnowska grupa powstała w 2013 r. Tworzą ją kilkunastoletni muzycy zafascynowani muzyką z pogranicza alternatywy, funky i rock. Od początku działalności zespół pracuje nad swoim materiałem. Pierwszy efekt tej pracy, utwór pt: „Stopy w stronę nieba” zespół zaprezentował podczas koncertu w ramach 22 finału WOŚP na Rynku w Tarnowie w styczniu 2014. W maju tego roku odbyła się premiera teledysku do tej piosenki. Równolegle do pracy twórczej Wasabi z powodzeniem koncertują na lokalnych scenach. Grupa wśród swoich sukcesów może zaliczyć m.in. półfinał 8. edycji Must Be The Music.

Występ na Dniach Kędzierzyna-Koźla był jedną z dwóch nagród, jaką zespół otrzymał zajmując pierwsze miejsce w Koz All Music Festival. Drugą nagrodą był czek o wartości 6 tysięcy złotych, który został oficjalnie wręczony przez prezydenta miasta Sabinę Nowosielską tuż przed ich występem w Kędzierzynie-Koźlu.

- Ja im wróżę znakomitą karierę, bo zauważcie co się dzieje na samym początku ich występów. Supportem była Cleo, a oni występują przed Agnieszką Chylińską. Tak to się załatwia w show biznesie - powiedział Piotr Gabrysz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Kędzierzynie-Koźlu.

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (17)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe