Frajda i zdrowie

  • 03.06.2019, 07:08
  • W
Frajda i zdrowie W
Rodzinnym Rajdem Rowerowym żyły Sukowice w pierwszą niedzielę czerwca. Pojechało jeszcze więcej rowerzystów niż podczas rajdu z 1 maja

 

Wydarzenie połączone z Dniem Dziecka sołectwo zorganizowało po dwóch latach przerwy. Na przystani rowerowej w Sukowicach stawiło się około 130 rowerzystów w każdym wieku. Mieszkańców okolicznych miejscowości - wieś leży na styku trzech gmin: Cisek, Polska Cerekiew i Reńska Wieś.

Około 14-kilometrową pętlę Sukowice-Roszowicki Las-Nieznaszyn-Zakrzów-Sukowice obejmowała trasa. Dłuższa, niż dwa lata temu. Wówczas około 50 osób jechało do Przewozu, gdzie w bliskiej odległości przeprawy promowej biesiadowano, by na koniec powrócić do Sukowic.

- Dziś jedziemy drogami gminnymi, częściowo powiatowymi. Trasa zabezpieczona przez służby porządkowe. Pokonywana bez odpoczynku, ale w formie rekreacyjnej - mówi Mariusz Machulak, sołtys Sukowic.

Po powrocie do Sukowic biesiadowano przy ognisku, kawie i cieście. Na dzieci czekały gry i zabawy z animatorem i darmowe dmuchańce.

 

W

Zdjęcia (38)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

radna
radna 04.06.2019, 16:13
za wszelkie wypadki odpowiada organizator!!!!
BHP -owiec
BHP -owiec 04.06.2019, 12:04
Gdzie kaski pytam? Dzieci, osoby starsze...Brak odpowiedzialności..

Pozostałe