Kultura Dostępna w Heliosie. Seans filmu "Jak pies z kotem"

  • 05.06.2019, 16:43
  • Ł
Kultura Dostępna w Heliosie. Seans filmu "Jak pies z kotem"
Komediodramat pt. „Jak pies z kotem” to kolejna propozycja cyklu Kultura Dostępna, którą będzie można zobaczyć w „Heliosie” 6 czerwca o godz. 13 i 18.

Najnowszy film Janusza Kondratiuka, inspirowany prawdziwą historią, to słodko-gorzki obraz relacji rodzinnych. Pełna ironicznego humoru wizja nieszablonowej rodziny, z jej konfliktami i rywalizacją, niepozbawiona momentów wzruszenia. Gdy starszy z braci, Andrzej, nagle zachoruje, młodszy pomimo różnic i muru nieporozumień, jaki przez lata wyrósł między nimi, podejmie się opieki nad potrzebującym pomocy bratem. Ważną rolę w życiu bohaterów odgrywają ich partnerki: żona Janusza - Beata i muza Andrzeja, pogrążona w rozpaczy Iga. Nieporozumienia pomiędzy braćmi stanowią źródło napięć, ale i pierwszorzędnego humoru. W rolach głównych występują: Robert Więckiewicz i Olgierd Łukaszewicz.

W „Heliosie” trwa trzynasta edycja programu „Kultura Dostępna”, który wspiera Narodowe Centrum Kultury. Dzięki niemu bilety na polskie filmy kosztują 10 zł. W kolejne czwartki na widzów czekają: „Autsajder” (13.06), „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3” (20.06), „Fuga” (27.06), „Ciemno, prawie noc” (4.07), „Córka trenera” (11.07), „Całe szczęście” (18.07), „53 wojny” (25.07) i „Kurier (1.08).

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe