Gnali, jakby się paliło

  • 11.06.2019, 11:52 (aktualizacja 11.06.2019, 12:01)
  • W
Gnali, jakby się paliło W
W gminnych zawodach sportowo-pożarniczych gmin Pawłowiczki i Polska Cerekiew, rozegranych 8 czerwca na boisku w Gdudyni Wielkiej, wzięło udział 15 drużyn seniorskich, w tym cztery kobiece. Konkurowało 12 drużyn młodzieżowych, z czego pięć dziewczęcych. Kto awansował do zawodów powiatowych?

W konkurencji musztry OSP Trawniki zajęło pierwsze miejsce w aż trzech kategoriach: młodzieżowej dziewczęcej i chłopięcej oraz seniorskiej męskiej. Jednostka z Maciowakrza tryumfowała w kategorii seniorskiej kobiecej.

Konkurencje sportowo-pożarnicze. W kategorii młodzieżowej dziewczęcej zwycięstwo OSP Maciowakrze przed jednostkami z Polskiej Cerekwi, Trawników i Gościęcina. OSP Trawniki zwyciężyły w kategorii młodzieżowej chłopięcej. Na drugim miejscu Maciowakrze, a na trzecim - Radoszowy. Dalsze miejsca zajęły: Ostrożnica, Grudynia Wielka, Polska Cerekiew i Naczęsławice.

Kategorie seniorskie. Wśród pań prym wiodły reprezentantki OSP Borzysławice. Drugie - Maciowakrze, trzeci - Gościęcin. W najsilniej obsadzonej kategorii seniorskiej męskiej tryumf jednostki z Trawników. Gościęcin drug, a Polska Cerekiew trzecia. Dalsze lokaty zajęły jednostki z: Maciowakrza, Ucieszkowa, Radoszów, Ostrożnicy, Borzysławic, Grudyni Wielkiej, Naczęsławic i Kózek.

Do zawodów powiatowych spośród jednostek reprezentujących gminę Pawłowiczki zakwalifikowali się zdobywcy pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach. OSP Polska Cerekiew na zawodach powiatowych powalczy we wszystkich kategoriach poza seniorską kobiecą.

Sędzią głównym zawodów był Hubert Kubanek, komendant Zarządu Gminnego ZOSP RP w Pawłowiczkach.

W

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe