Kino Kobiet w Heliosie. Seans filmu "Oszustki"

  • 11.06.2019, 13:54
  • Ł
Kino Kobiet w Heliosie. Seans filmu "Oszustki"
Kolejna edycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim „Heliosie” odbędzie się 12 czerwca o godz. 18.30. Tym razem panie zobaczą brawurową amerykańską komedię „Oszustki”.

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” w holu kina na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i nowinkach kosmetycznych, a także uzyskać różne porady. Nie zabraknie ciekawych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, a wśród nich zaproszenie na weekend do hotelu „Dębowe Wzgórze” w Pokrzywnej.

Spotkanie zakończy się projekcją amerykańskiego filmu „Oszustki”, który jest debiutem reżyserskim aktora i producenta Chrisa Adisona. Jest to remake komedii z 1988 roku „Parszywe dranie”, w której młoda amerykańska dziedziczka staje się obiektem rywalizacji dwóch oszustów zarabiających na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych kobiet. Tym razem role się odwracają i to młody milioner stanie się obiektem rywalizacji dwóch oszustek, które żyją z okradania mężczyzn. W rolach głównych występują: Anne Hathaway („Les Misérables: Nędznicy”, „Mroczny rycerz powstaje”, „Interstellar”), Rebel Wilson („Pitch Perfect”, „Druhny”, „Jak romantycznie!”) i Alexa Sharpa („Aż do kości”, „UFO”).

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe