Medale wywalczone na piasku

  • 11.06.2019, 17:10
  • Ł
Medale wywalczone na piasku archiwum szkoły
Drużyny z Kędzierzyna-Koźla zdobyły medale w finałowym turnieju mistrzostw Opolszczyzny w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców ze szkół średnich, który rozegrany został w Krapkowicach..

Rywalizację męską zdominowali reprezentanci I Liceum Ogólnokształcącego z Kędzierzyna-Koźla. Maciej Kaczmarek, Jakub Jaruzal oraz Piotr Kubat nie mieli sobie równych i wygrali wszystkie mecze. W półfinale doszło do derbów naszego miasta, w których kozielski ogólniak ograł ekipę Zespołu Szkół nr 1. W drugim półfinale siatkarze z II Liceum Ogólnokształcącego w Kędzierzynie-Koźlu nie sprostali reprezentacji Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie.

W pojedynku o złoty medal I LO okazało się lepsze od nyskiego Rolnika. Natomiast brąz wywalczyła Budowlanka w składzie: Beniamin Budzich, Bartek Gilewicz i Wiktor Pańków. Czwarte miejsce dla II LO (Damian Hyla, Kacper Kerner i Jarek Wiktorek).

 

W turnieju dziewcząt Amelia Gilewicz i Katarzyna Behr z Zespołu Szkół nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu rozegrały trzy mecze. Najpierw uległy drużynie z Krapkowic 17:21, potem wygrały z Opolem 21:16, a na koniec przegrały z reprezentacją Nysy 11:21 i rywalizację zakończyły na trzecim miejscu.

Ł

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe