Poniedziałek, 14.10.2019

Film nakręcony w Kędzierzynie-Koźlu otrzymał nagrodę

  • 18.06.2019, 18:10
  • Ł
Nie dla używek
loadingŁaduję odtwarzacz...
II Liceum Ogólnokształcące z Kędzierzyna-Koźla zajęło trzecie miejsce w konkursie „Szkoła wolna od używek”, którego finał odbył się w Warszawie.

Finał trzeciej edycji konkursu „Szkoła wolna od używek”, realizowanego przez Państwową Inspekcję Sanitarną, odbył się w Głównym Inspektoracie Sanitarnym w stolicy 14 czerwca. Konkurs jest wydarzeniem ogólnopolskim skierowanym do szkół ponadgimnazjalnych, organizowanym w ramach programu edukacyjnego „ARS, czyli jak dbać o miłość?” Głównym jego celem jest aktywna promocja i edukacja w zakresie profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych. Zadanie konkursowe polegało na nagraniu oraz zmontowaniu filmu krótkometrażowego o tematyce dotyczącej profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych. Do konkursu zgłoszono 142 filmy. Zwyciężyła produkcja Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy, a projekt przygotowany przez Studio Kopernik kędzierzyńskiego ogólniaka otrzymał trzecią nagrodę.

Autorzy zwycięskich prac otrzymali gratulacje oraz nagrody z rąk Głównego Inspektora Sanitarnego prof. Jarosława Pinkasa.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

FAN
FAN 24.06.2019, 10:44
Gratulacje KK górą

Pozostałe