Maja jest słodka

  • 21.06.2019, 12:40
Maja jest słodka
Co do tego nie mają wątpliwości rodzice dziewczynki, która wygrała plebiscyt „Lokalnej” i została Bobasem Miesiąca. Maję i jej rodziców oraz braciszka odwiedziliśmy 13 czerwca w ich mieszkaniu. Laureatka konkursu odebrała prezenty za wygraną w plebiscycie.

Maja urodziła się 12 kwietnia o godzinie 11.19. Ważyła 2,9 kg i mierzyła 52 cm. Wraz z nią o tytuł Bobasa Miesiąca walczyło 62 dzieci urodzonych w kozielskim szpitalu w kwietniu tego roku. Maja startowała z numerem 27. W plebiscycie zgromadziła 2325 punktów.

Bobas Miesiąca mieszka w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Spacerowej. Niestety czteroosobowa rodzina, gnieździ się w ciasnej kawalerce. W małym pokoju, w którym wszyscy śpią, z trudem można się poruszać. Agnieszka Żygadło, która wychowuje oprócz córeczki jeszcze sześcioletniego syna Grzegorza czeka na przydział większego lokum z miasta. W październiku ubiegłego roku złożyli wniosek. Rodzinie marzy się trzy pokojowe mieszkanie. Wtedy dzieci mogłoby mieć swoje pokoje. Na utrzymanie rodziny ciężko pracuje w jednej z firm budowlanych pan Grzegorz. Pani Agnieszka zajmuje się dziećmi i domem. W dotychczasowym wychowaniem córeczki szczególnie utkwił jej moment, kiedy Maja pierwszy raz objęła ją rączkami podczas przytulania. Przed Bobasem Miesiąca są chrzciny, rodzice zaplanowali je na 7 lipca. Aktualnie Maja jest niespokojna i rozdrażniona, wszystko za sprawą pierwszego ząbka który właśnie się przebija. Chodzi spać nawet o godzinie 23, a pobudkę robi już o 4 rano. Wtedy wypija solidna porcję mleka i śpi dalej. Dziewczynka lubi spacery, podczas których najchętniej śpi, a najlepiej na brzuszku. Maja lubi też słuchać muzykę i bacznie obserwuje otaczający ja świat. Jej ulubioną maskotką jest szary pluszowy słonik.

Dziewczynka za wygraną w konkursie, oprócz tytułu Bobasa Miesiąca, otrzymał sporo atrakcyjnych nagród. Więcej o nich na stronie: www.bobasmiesiaca.pl. Tam też znajdują się szczegółowe wyniki zabawy. Gratulujemy i życzymy dużo zdrówka, a rodzicom wiele radości z wychowywania córeczki.

_

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

asqw
asqw 23.06.2019, 19:39
Racja podobno mięso ludzkie jest słodkie

Pozostałe