Superpaka dla chłopaka

  • 19.12.2018, 19:27
  • RP
Superpaka dla chłopaka RP
To była ogromna niespodzianka dla podopiecznych Domu św. Karola w Koźlu, gdy 16 grudnia do placówki przyjechały dwa samochody wypakowane prezentami.

Wolontariat „SuperMy” działa na terenie naszego miasta, ale do zorganizowanej przez niego akcji „Superpaka dla chłopaka” włączyli się sponsorzy z Anglii, Niemiec, Norwegii, a nawet Stanów Zjednoczonych.

 

- Dopiero zaczynamy działalność. Pierwszy był Dawidek z Opola, dla którego udało się uzbierać pięć milionów złotych na leczenie. Na chwilę ochłonęliśmy i stwierdziliśmy, że brakuje nam pomagania innym. Dlatego postanowiliśmy wesprzeć Dom św. Karola - przyznała Sandra Gromada.

 

Każdy podopieczny dostał taką samą paczkę, w której znalazły się m.in. zabawka, słodycze, owoce, napoje i gadżety ufundowane m.in. przez urząd miasta, Salon Optyczny „Maxima” czy klub siatkarski ZAKSA.

 

- W listach do św. Mikołaja chłopcy prosili o telewizor, więc kupiliśmy im dwa, a do nich przy okazji odtwarzacze DVD, które na pewno się przydadzą – dodał Tomasz Kotowicz, zaangażowany w akcję.

 

Wśród prezentów dla podopiecznych kozielskiej placówki było wiele zabawek, a także piłki, trampoliny, stoły do piłkarzyków czy gry planszowe. Radość w oczach podopiecznych była nie do opisania. W ramach podziękowań zaśpiewali piosenkę świąteczną.

RP

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kris
Kris 21.12.2018, 13:37
super akcja, powodzenia!

Pozostałe