Część kryta "Wodnego oKKa" jesienią

  • 28.06.2019, 12:01
  • Redakcja
Część kryta "Wodnego oKKa" jesienią Prace na krytej części kompleksu przebiegają zgodnie z harmonogramem
Cały czas trwa budowa krytej części kompleksu „Wodne oKKo” w Azotach i zgodnie z zapewnieniami włodarzy miasta zostanie ona oddana do użytku jesienią tego roku.

Na atrakcje w hali składać się będzie m.in. trzytorowy basen pływacki, jak również basen rekreacyjny ze sztuczną falą, wirami, biczami wodnymi, zjeżdżalnią o długości 42 metrów oraz brodzikiem dla dzieci. Będzie też można skorzystać z basenu wypływowego, który łączyć ma całoroczne atrakcje znajdujące się wewnątrz hali z zewnętrzną częścią kompleksu sportowo-rekreacyjnego. Zaplanowano też jacuzzi oraz zespół różnego rodzaju saun ze strefą wypoczynkową.
 

- Będzie tam sauna aromatyczna, zwana również kwiatową, sauna na podczerwień, duża sauna do rytuałów, czy też grota lodowa, w której będzie się można schłodzić. Oczywiście nie zabraknie też sauny parowej, a wszystkie one będą koedukacyjne - zapewnia Zenona Kuś, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, dodając, że w obiekcie zamkniętym powstanie również kawiarnia.
 

- Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem i na razie nie spodziewamy się żadnych opóźnień. Wysokie temperatury nie ułatwiają zadania, zatem technologicznie niektórych robót nie można było przez jakiś czas przeprowadzić, ale nie powinno to wpłynąć na termin zakończenia przedsięwzięcia, wyznaczony na przełom października i listopada tego roku - uspokaja Kamila Bieńkowska, kierownik wydziału inwestycji i remontów w urzędzie miasta, która przypomina, że budowa „Wodnego oKKa” na pewno przekroczy 35 mln zł. Roboty budowlane objęte są 60-miesięczną gwarancją.

Redakcja

Zdjęcia (10)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mki
mki 28.06.2019, 14:51
tak mały basen moze być w miejscowości w której mieszka max 25 tys ludzi a nie ponad 40. szkoda ze zamiast basenu mamy sadzawkę wiekości duzego pokoju, ale lepszę to niz nic
Kora
Kora 29.06.2019, 19:19
55 tys mieszkancow, a nie 40 wiec prawie 50% wiecej.

Pozostałe