Kultura Dostępna w Heliosie. Seans filmu "Córka trenera"

  • 10.07.2019, 16:22
  • Ł
Kultura Dostępna w Heliosie. Seans filmu "Córka trenera" materiały prasowe
Dramat „Córka trenera” to kolejna propozycja cyklu „Kultura Dostępna”, którą będzie można zobaczyć w kędzierzyńskim „Heliosie” 11 lipca o godz. 13 i 18.

Maciej Kornet (Jacek Braciak) podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką Wiktorią (Karolina Bruchnicka). Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym. Ona jest jego oczkiem w głowie i wielką chlubą. Chciałby, aby była najlepsza. On jest dla niej całym światem, ale do czasu, gdy dołącza do nich Igor (Bartłomiej Kowalski) - dobrze zapowiadający się zawodnik, którego Maciej zacznie trenować. Dzięki chłopakowi Wiktoria otworzy się na nowe doznania. Pierwszy papieros, pierwszy kieliszek alkoholu, pierwsza miłość. Cała trójka, rozklekotanym vanem, wyrusza w długą podróż, podczas której każdy będzie chciał osiągnąć swój cel.

 

W „Heliosie” trwa trzynasta edycja programu „Kultura Dostępna”, który wspiera Narodowe Centrum Kultury. Dzięki niemu bilety na polskie filmy kosztują 10 zł. W kolejne czwartki na widzów czekają: „Całe szczęście” (18.07), „53 wojny” (25.07), „Kurier” (1.08), „Planeta singli 3” (8.08), „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” (15.08), „Ułaskawienie” (22.08) i „Monument” (29.08).

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe