Kolizja z udziałem trzech samochodów osobowych

  • 14.07.2019, 16:22
  • Rafał Pulkowski
Kolizja z udziałem trzech samochodów osobowych
Do kolizji z udziałem trzech samochodów osobowych doszło w niedzielę, 14 lipca chwilę przed godziną 15 na ulicy Wojska Polskiego na łuki drogi tuż przy Komendzie Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Z ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że kierowca opla na opolskich tablicach rejestracyjnych jadąc od strony osiedla Azoty stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Kiedy próbował wrócić na swój pas, w jego bok uderzył prawidłowo jadący z naprzeciwka samochód marki kia, obracając opla o 180 stopni. Kierowca volkswagena jadący za kią chcąc uniknąć zderzenia, zjechał na pobocze. Między trzema samochodami znalazł się także rowerzysta, któremu na szczęście nic się nie stało.

Na czas interwencji ruch na pasie w kierunku Azotów odbywał się wahadłowo. Żaden z uczestników zdarzenia nie wymagał pomocy medycznej.

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Borys
Borys 15.07.2019, 04:47
Rowerzysta: Nic mi się nie stało ,bo uciekłem ze ścieżki rowerowej do lasu schować się za drzewa, którą to ścieżkę rowerową latający po całej drodze opel przeciął ,tak by mnie już zapewne nie było uff !!! Od zderzenia do całkowitego zatrzymania opla nie wiem jakim cudem dzieliła odległoś co najmniej 50-60 metrów, bo tego nikt nie napisał ,a obróciło go dopiero na samym końcu przy próbie zatrzymania pojazdu!!!

Pozostałe