Kino Kobiet w Heliosie. Seans filmu "Gloria Bell"

  • 16.07.2019, 17:25
  • Ł
Kino Kobiet w Heliosie. Seans filmu "Gloria Bell"
Kolejna edycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim „Heliosie” odbędzie się 17 lipca o godz. 18.30. Tym razem panie zobaczą brawurowy amerykański komediodramat pt. „Gloria Bell”.

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” w holu kina na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i nowinkach kosmetycznych, a także uzyskać różne porady. Nie zabraknie ciekawych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, a wśród nich zaproszenie na weekend do hotelu „Dębowe Wzgórze” w Pokrzywnej.

Motywem przewodnim wieczoru będzie lato, więc wszystkie stylizacje kwiatowe i wianki na głowach mile widziane.

 

Spotkanie zakończy się projekcją zabawnej i wzruszającej, słodko-gorzkiej opowieści o współczesnej kobiecie. „Gloria Bell” z Julianne Moore w roli głównej to film o każdej z pań. Gloria nic sobie nie robi z oczekiwań innych na temat tego, jak powinna wyglądać czy zachowywać się kobieta w jej wieku. Skacze na bungee, uwielbia spontaniczne podróże, a wieczorami szaleje na parkiecie. Gdy się na nią patrzy, aż chce się żyć. I choć jej dorosłe dzieci mają dla niej coraz mniej czasu, były mąż znajduje młodszą partnerkę, a nowy romans okazuje się daleki od ideału, Gloria nie planuje obrażać się na swój los.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe