Turniej tenisowy Baba Cup 2019 w Kędzierzynie-Koźlu

  • 17.07.2019, 15:09
  • Ł
Turniej tenisowy Baba Cup 2019 w Kędzierzynie-Koźlu
Kolejna edycja turnieju tenisa ziemnego dla kobiet pn. „Baba Cup 2019” odbędzie się w kędzierzyńskim Tenis Clubie na osiedlu Piastów 20 lipca.

Uroczyste otwarcie drugiej edycji turnieju w grze podwójnej pań odbędzie się w sobotę o godz. 9. Turniej rozegrany zostanie w kategorii open. W pierwszej fazie panie rywalizować będą w grupach.

Osoby zainteresowane udziałem w turnieju proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 608 454 230.
Możliwość zakwaterowania w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym Tenis Club oraz w hotelu Solidaris, który został partnerem imprezy.

Turniej BABA CUP powstał w roku 2002, z inicjatywy Barbary Kowalskiej, byłej zawodniczki, reprezentantki kraju, trenerki oraz działaczki tenisowej. Celem było i jest uaktywnienie amatorsko grających w tenisa kobiet. Już po pierwszej edycji w Warszawie turniej stał się ruchem ogólnopolskim, imprezą kultową, przyciągającą co roku kolejne wielbicielki sportu, zdrowego i aktywnego trybu życia, a w szczególności tenisa. Impreza charakteryzuje się nie tylko rozgrywkami tenisowymi i integracją na korcie, ale też wieloma inicjatywami towarzyszącymi wydarzeniu (np. skecze, piosenki, pokaz mody, wspólny taniec i inne).

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w turnieju, jak również do wspólnego kibicowania.

Impreza została objęta honorowym patronatem prezydenta Kędzierzyna-Koźla Sabiny Nowosielskiej.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe