Kultura Dostępna w Heliosie. Seans filmu "Całe szczęście"

  • 17.07.2019, 18:21
  • Ł
Kultura Dostępna w Heliosie. Seans filmu "Całe szczęście" Foto: materiały prasowe
Komedia romantyczna „Całe szczęście” to kolejna propozycja cyklu „Kultura Dostępna”, którą będzie można zobaczyć w kędzierzyńskim „Heliosie” 18 lipca o godz. 13 i 18.

Pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka, niespodziewanie wbiega, pełna energii i uroku, popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie sportowego trybu życia. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta.

 

W „Heliosie” trwa trzynasta edycja programu „Kultura Dostępna”, który wspiera Narodowe Centrum Kultury. Dzięki niemu bilety na polskie filmy kosztują 10 zł. W kolejne czwartki na widzów czekają: „53 wojny” (25.07), „Kurier” (1.08), „Planeta singli 3” (8.08), „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” (15.08), „Ułaskawienie” (22.08) i „Monument” (29.08).

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe