Rafał z Kędzierzyna-Koźla wygrał 55 tys. w RMF FM

  • 18.07.2019, 18:09
Rafał z Kędzierzyna-Koźla wygrał 55 tys. w RMF FM RMF FM
W czwartek 18 lipca w „Słonecznej loterii RMF FM" telefon zadzwonił do Rafała z Kędzierzyna-Koźla. Kędzierzynianin szczęśliwie odebrał połączenie. Po twardych negocjacjach nie odsprzedał sejfu, który wybrał i zgarnął 55 tysięcy złotych.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy wysłać SMS-a za 2,46 zł i czekać na telefon a gdy zadzwoni odebrać. Po godzinie 17.00 szczęśliwie został wylosowany numer mieszkańca z Kędzierzyna-Koźla.

- Którą walizkę wybrałeś? – zapytał prowadzący program Robert Karpowicz.

- 11 - odparł kędzierzynianin.

- Zaglądamy do środka czy chciałbyś ją sprzedać? Wiesz ile w niej może być? - zapytał prezenter. Dzisiaj w walizkach mogło być nawet 300 tysięcy złotych ale nie mniej niż 30 tysięcy. złotych. Stawka więc była wysoka. Rafał najpierw otrzymał propozycję odkupienia swojej walizki za 33 tysiące złotych.

- Myślę, że wezmą walizkę – odpowiedział, gdy usłyszał kwotę.

- Słusznie bo tam może być 300 tysięcy złotych - odparł Robert Karpowicz. - A gdybym Ci zaproponował 35 tysięcy złotych? – negocjował dalej prowadzący program.

- To już tak lepiej, ale myślę, że chyba zostanę przy walizce – powiedział Rafał i odrzucił również kolejną propozycję odsprzedania walizki za 37 tysięcy złotych.

Gdy ostatecznie została otwarta okazało się, że są w niej dwie koperty: A i B a w nich nie mniej niż 50 tysięcy złotych.

Rafał wybrał kopertę A. Po otwarciu okazało się, że w środku jest aż 55 tysięcy złotych.

- Walczyłeś do końca i tak wygrałeś wielkie pieniądze w Słonecznej Loterii – podsumował grę Rafała Robert Karpowicz.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe