Wypadek na skrzyżowaniu Jana Pawła II z Armii Krajowej. Zdjęcia

  • 20.12.2018, 23:09 (aktualizacja 22.12.2018, 12:04)
  • Rafał Pulkowski
Wypadek na skrzyżowaniu Jana Pawła II z Armii Krajowej. Zdjęcia
W czwartek 20 grudnia chwilę po godzinie 22 wszystkie służby zostały zadysponowane na skrzyżowanie alej Jana Pawła II z Armii Krajowej i Lisa. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

31-letnia kobieta kierująca samochodem marki Hyundai jechała prawidłowo od strony Blachowni w kierunku Śródmieścia. Wtedy z alei Armii Krajowej wyjechał Opel prowadzony przez 28-latka, który uderzył z bok Hyundaia. Siła uderzenia była tak duża, że Opel obrócił się o 180 stopni i zatrzymał na słupie. Hyundai natomiast wyleciał na pobocze, zahaczając o latarnię - w pojeździe urwało się koło.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, karetka pogotowia ratunkowego oraz policja. Na czas interwencji część skrzyżowania została całkowicie wyłączona z ruchu.

Kierowca Opla na opolskich tablicach rejestracyjnych ze złamaną ręką został zabrany do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. W aucie podróżował także 25-letni pasażer, któremu nic się nie stało. Żadnych obrażeń nie odniosła również kobieta kierująca Hyundaiem na śląskich tablicach rejestracyjnych.

Uszkodzony został także jeden z sygnalizatorów świetlnych.

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe