Woda w basenie zanieczyszona kałem

  • 25.07.2019, 15:18
  • Ł
Woda w basenie zanieczyszona kałem
Kąpielisko „Wodne oKKo” w Kędzierzynie-Koźlu częściowo jest zamknięte. Trzeba było tak zrobić, gdy pracownicy obiektu znaleźli w wodzie ludzkie odchody.

Trudno bez przekleństw określić osobę, która wypróżniła się w miejscu, z którego korzysta mnóstwo ludzi, a nieopodal są toalety. Nawet, jeśli zrobiło to małe dziecko, to gdzie byli jego opiekunowie?

Zamknięty został basen rekreacyjny. Taką decyzję podjął Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, po tym jak stwierdzono w wodzie kał. Zgodnie z procedurą niecka główna została wyłączona z użytkowania, bo musi zostać profesjonalnie oczyszczona. Pobrane zostały próbki wody, a wyniki badań będą znane w ciągu 48 godzin.

- Zrobiliśmy wszystko, żeby jak najszybciej obiekt znów był dostępny dla mieszkańców. Liczymy na to, że będzie można z niego korzystać od soboty. Jak tylko będziemy mieć zgodę, to poinformujemy o tym - powiedziała Zenona Kuś, dyrektor MOSiR-u w Kędzierzynie-Koźlu.

Pozostałe atrakcje na obiekcie są dostępne dla korzystających.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

GO
GO 26.07.2019, 17:28
Wodne OKKO zmienia się w Kakaowe OKKO nazwa trafiona gratuluję wizjonerstwa
Gość
Gość 26.07.2019, 16:25
Niema kamer na obiekcie aby wyłapać winowajcę,dlaczego cyganom pozwala się kompac, w ubraniach niema obsługi na basenie czy udają że nic nie widzą
Gość
Gość 26.07.2019, 17:06
Cygany cwane odrazu pranie maja zrobione a nie ma obsługi żeby sprawdzać majty czy czasem ktoś zasra...ch nie ma bez przesady to basen dla plebsu więc czego ktoś oczekuje

Pozostałe