Utrudnienia dla kierowców i pasażerów MZK

  • 26.07.2019, 12:36
  • Ł
Utrudnienia dla kierowców i pasażerów MZK
W związku z organizacją imprezy sportowej pn. I Triathlon Kędzierzyn-Koźle kilka ulic zostanie zamkniętych dla ruchu drogowego w niedzielę 28 lipca.

Przewidywany czas utrudnień w organizacji ruchu od godz. 13.30 do 16.30. w tym czasie niemożliwy będzie dojazd do Koźla od strony Kłodnicy i Portu. Na czas zawodów niektóre drogi zostaną zamknięte. Chodzi tu o ul. Dunikowskiego (od skrzyżowania z ul. Ustronie do skrzyżowania z ul. Racławicką); ul. Łukasiewicza (od skrzyżowania z ul. Racławicką i Dunikowskiego do ul. Głównej), ul. Główną (od strony ul. Łukasiewicza do skrzyżowania z ul. Zacisze – pętla autobusowa).

Utrudnienia będą mieli też pasażerowie MZK. W godzinach od 13.30 do 16.30 autobusy komunikacji miejskiej nie będą jeździły w rejonie osiedli Kłodnica i Koźle Port. Przystanki zlokalizowane przy ulicach Wyspiańskiego, Dunikowskiego, Kłodnickiej, Szymanowskiego, Portowej oraz Kochanowskiego na czas trwania imprezy sportowej zostaną wyłączone z użytkowania. Również w rejonie osiedla Rogi autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały zmienioną trasą ulicami Sucharskiego, Błękitną, Główną oraz Stoczniowców. Przewidywany czas przywrócenia ruchu w rejon zamkniętych ulic nastąpi około godziny 16.30 lub zaraz po przywróceniu poprzedniej organizacji ruchu.

Trasa zawodów, zamknięte ulice i objazd linii nr 2 MZK poniżej:

Ł

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe