Bobas czerwca wybrany

  • 30.07.2019, 08:53 (aktualizacja 30.07.2019, 09:00)
Bobas czerwca wybrany
Piotr Kwiatkowski z Kędzierzyna-Koźla to zwycięzca lipcowej edycji plebiscytu Bobas Miesiąca. W naszym konkursie wzięło udział 45 dzieci urodzonych w czerwcu w kozielskim szpitalu.

Zabawa trwała od 1 do 28 lipca. Po zaciętej rywalizacji wygrał urodzony 13 czerwca Piotruś Kwiatkowski. Chłopczyk przyszedł na świat o godzinie 14.22, ważył 3,75 kg i mierzył 58 cm. O zwycięstwo walczył z Lenką Młot, również z Kędzierzyna-Koźla. Po zakończeniu głosowania różnica między noworodkami wyniosła zaledwie 67 punktów. To była najbardziej wyrównana rywalizacja w historii naszego plebiscytu.

Piotr w głosowani miał numer 17. Za wygraną, oprócz tytułu Bobasa Miesiąca Czerwca, otrzyma atrakcyjne nagrody ufundowane przez: studio fotograficzne Agnieszki Pawlak, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, Sklep Mały Miś, hotel „Magiczny Zakątek” z Raszowej, niepubliczny żłobek „Malinowa Chatka”, market E.Leclerc, Cewe Sp. z o.o., Artystyczną Pracownię Tortów „Candoria”, Gabinet Fizjoterapii Zdrowo Poruszone, CUK Ubezpieczenia, Auto Centrum Koźle - Lellek Group, Fotolaser oraz „Nową Gazetę Lokalną”. Gratulujemy!

 

Szczegółowe wyniki głosowania znajdują się TUTAJ.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe