LemON, K.A.S.A. i inne atrakcje na święcie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego

  • 09.08.2019, 09:53
  • Źródło: Starostwo powiatowe
LemON, K.A.S.A. i inne atrakcje na święcie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego
LemON, Formacja Chatelet, K.A.S.A oraz Czerwone i Czarne to artyści , których zobaczymy na placu Wolności w Kędzierzynie 7 września, podczas imprezy z okazji 20-lecia powiatu.

Impreza rozpocznie się od wielkiej premiery rzeźb noblisty Roberta Kocha i dr Władysława Opolskiego, a także anonimowego chemika i kolejarza. Wszystkie staną na skwerze na placu Wolności. Ich uroczyste odsłonięcie zaplanowano z udziałem wyjątkowych gości.

Jednym z punktów programu będzie występ Formacji Chatelet, która balansuje na granicy kabaretu, teatru i stand-upu. Chatelet jest laureatem nagród na wszystkich liczących się festiwalach kabaretowych i autorem niezliczonych programów telewizyjnych. Formacja zagrała tysiące występów i próżno szukać tak doświadczonych, wszechstronnych i charyzmatycznych artystów kabaretowych, którzy do grzecznych nie należą.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Lemon z wokalistą Igorem Herbutem. Zaraz przed nim publiczność gorącymi hitami rozgrzeje K.A.S.A, a jeszcze wcześniej Czerwone i Czarne. Będzie też specjalny, jubileuszowy występ chóru Kandersino, założonego przez starostwo powiatowe.

Niebawem poznamy dokładny program wrześniowej imprezy przed starostwem.

Zobaczcie fragment występu zespołu LemON podczas Earth Festival Uniejów 2019

loadingŁaduję odtwarzacz...
Źródło: Starostwo powiatowe

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe