Podsumowanie owocnego sezonu

  • 11.08.2019, 16:01
  • W
Podsumowanie owocnego sezonu Mini Perełki z instruktorką Foto: archiwum prywatne
Sezon w Akademii Tańca Perła dobiegł końca. Dziewczynki trenowały w pięciu grupach wiekowych w zależności od stopnia zaawansowania. Każda miała szansę na rozwój w zależności od swoich możliwości.

W trakcie roku tanecznego 2018/2019 dziewczęta wiele razy prezentowały swoje programy artystyczne w Polsce i za granicą. W tym sezonie tancerki brały udział w wielu konkursach, gdzie odnosiły sukcesy. Na ogólnopolskim konkursie tanecznym w Sosnowcu Midi Perełki otrzymały wyróżnienie II stopnia, Perełki wyróżnienie I stopnia, a Perełki Juniors wyróżnienie II stopnia. Z ogólnopolskiego festiwalu w Czerwionce-Leszczynach Perełki wróciły z wyróżnieniem II stopnia, a Perełki Juniors - III stopnia.

- W Żorach Midi Perełki otrzymały wyróżnienie III stopnia, natomiast Perełki oraz Perełki Juniors - II stopnia. Mistrzostwa Polski też okazały się bardzo dobrym startem - Mini Perełki zdobyły wyróżnienie, Midi Perełki IV miejsce, a Perełki II miejsce i tytuł Wicemistrzyń Polski - wylicza Dominika Marzec-Chodyniecka, założyciel Akademii Tańca Perła i instruktor zespołów. - Podczas ostatniego konkursu, czyli zorganizowanego w Leśnicy Przeglądu Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych Mniejszości Niemieckiej, dziewczyny wywalczyły następujące lokaty: Midi Perełki II miejsce, Perełki III miejsce, Perełki Juniors III miejsce w swoich kategoriach wiekowych. Baby Perełki, które w tym sezonie rozpoczynały przygodę z tańcem, też pięknie rozwinęły się w trakcie tego roku.

W czerwcu przeprowadzono casting do grup, a obecnie tańczące dziewczynki podsumowały sezon podczas wspólnego zakończenia i udały się na zasłużone wakacje. Akademia Tańca Perła rozkwita. Od września dziewczyny zaczynają kolejną taneczną przygodę.

- Dziękuję bardzo dziewczynkom oraz rodzicom za zaangażowanie, trud oraz wspaniałe chwile spędzone wspólnie w trakcie zakończonego sezonu - dodaje Dominika Marzec-Chodyniecka.

W

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe