Violetta Porowska o kandydatach PiS na Opolszczyźnie

  • 14.08.2019, 18:00
  • Rafał Pulkowski
Violetta Porowska o kandydatach PiS na Opolszczyźnie
Szefowa regionalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości odwiedziła Kędzierzyn-Koźle w związku ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi.

W spotkaniu udział wzięli m.in. radny wojewódzki PiS Bogdan Tomaszek, prezes klubu sportowego "Chemik" Piotr Niewadzisz, który niedawno kandydował w wyborach do sejmiku z ramienia PiS. Byli także przedstawiciele Stowarzyszenia Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle.

- Kędzierzyn-Koźle to ważny punkt na mapie Prawa i Sprawiedliwości w województwie opolskim. To jeszcze nie ta chwila, kiedy prezentujemy naszych kandydatów do parlamentu i do senatu, natomiast ta chwila za niedługo nastąpi. Dzisiaj, tutaj prezentuję się państwu i chcę odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące tego, jak Prawo i Sprawiedliwość na Opolszczyźnie, w Kędzierzynie-Koźlu i powiecie kędzierzyńsko-kozielskim chce prowadzić kampanię. Jak przyjdzie ta chwila, to będę tu stała ze swoimi kandydatami z terenu Kędzierzyna-Koźla i będziemy wspólnie odpowiadali na pytania, co zrobić, aby jak najwięcej mieszkańców głosowało na Prawo i Sprawiedliwość i na naszych kandydatów - mówiła Violetta Porowska.

Jak twierdzi szefowa regionalnych struktur PiS, lista zarówno parlamentarna jak i senacka jest bardzo silna i są na niej nazwiska, które wielokrotnie były sprawdzane w kampaniach. Po krótkim briefingu Violetta Porowska spotkała się z członkami Stowarzyszenia Kresowian w Kędzierzynie-Koźlu.

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe