Gaworzy gdy chce się bawić

  • 15.08.2019, 19:45 (aktualizacja 15.08.2019, 19:50)
Gaworzy gdy chce się bawić
Piotruś Kwiatkowski to kolejne dziecko z tytułem Bobas Miesiąca. 7 sierpnia odwiedziliśmy go, aby wręczyć nagrody za wygraną w plebiscycie, organizowanym przez „Lokalną”. Mieszkanie państwa Kwiatkowskich tętni życiem, bo zewsząd dobiegają głosy bawiących się dzieci.

Piotruś to już czwarte dziecko Agnieszki i Artura, którzy mieszkają w Śródmieściu. Najstarszy jest Janek, który ma 10 lat. Dwa lata później na świat przyszła Basia, a następnie urodził się Marek, który aktualnie ma cztery latka. Z narodzin Piotrusia najbardziej ucieszyli się bracia.

- Basia była niezadowolona, bo chciała siostrę - opowiada Janek. Ale to się szybko zmieniło i teraz to Basia najczęściej spędza czas z braciszkiem i urozmaica mu dzień zabawami, zwłaszcza gdy mama jest zajęta.

Przypomnijmy, zwycięzca naszego konkursu urodził się 13 czerwca o godzinie 14.22. W niespełna dwa miesiące przybrał na wadze prawie dwa kilogramy. Bobas miesiąca wymaga dużo uwagi i w ciągu dnia niewiele śpi.

- Trzeba się sporo nagimnastykować, żeby go ułożyć do snu –-opowiada Agnieszka Kwiatkowska, która na co dzień zajmuje się utrzymaniem domu i wychowaniem dzieci. Tato Piotrusia pracuje w firmie budowlanej. Wychodzi z domu wczesnym rankiem, a wraca późnym popołudniem. Najwięcej czasu z rodziną spędza w weekendy.

Bobas Miesiąca zaczął już gaworzy i w ten właśnie sposób przywołuje do siebie rodzinę gdy chce się pobawić. Jego uwagę najbardziej skupia grająca karuzela, którą ma w wózeczku. Za sobą ma już pierwszą wycieczkę do opolskiego ogrodu zoologicznego. W plebiscycie najwięcej głosów otrzymał od siostry pani Agnieszki – Moniki.

Piotruś za wygraną w konkursie, oprócz tytułu Bobasa Miesiąca, otrzymał atrakcyjne nagrody. Więcej o nich piszemy na stronie: bobasmiesiaca.pl. Tam też znajdują się szczegółowe wyniki zabawy. Gratulujemy i życzymy dużo zdrówka, a rodzicom wiele radości z wychowywania pociech.

_

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe