Eliminacje do turnieju Polska Cup w Kędzierzynie-Koźlu

  • 17.08.2019, 11:45
  • Ł
Eliminacje do turnieju Polska Cup w Kędzierzynie-Koźlu
Rozgrywki piłkarskie Polska Cup to atrakcyjne nagrody i szansa dla młodych zawodników, by pokazać się na arenach krajowych. Jeden z turniejów rozegrany zostanie w Kędzierzynie-Koźlu.

Już 14 września startuje Polska Cup - turniej przeznaczony dla pasjonatów futbolu od 8. do 18. roku życia. Powiat kędzierzyńsko-kozielski jest jednym z siedemdziesięciu, w których rozegrane zostaną eliminacje. Zawody zaplanowano na stadionie przy ul. Szkolnej w Blachowni o godz. 9.

Aby każdy zespół miał wyrównane szanse, turniej odbywać się będzie w czterech kategoriach wiekowych: U-10, U-13, U-15, U-18. Dla zwycięskiej drużyny, z każdej kategorii wiekowej, jest zaplanowana atrakcyjna nagroda. Na wygrany zespół czeka wyjazd na mecz Borussi Dortmund. Ale to nie wszystko. Drugie miejsce otrzymuje voucher na kwotę 1000 zł, a trzecie na kwotę 500 zł do wykorzystania w profesjonalnym sklepie piłkarskim.

 

Rozgrywki odbędą się w trzech etapach. Pierwszy, powiatowy, potrwa do 19 września. Następnie rozegrane zostaną turnieje wojewódzkie (w dniach 1-4 października), a najlepsi zmierzą się w wielkim finale, który odbędzie się w dniach 19-20 października i wtedy poznamy zwycięzców Polska Cup 2019.

- Turniej stworzyliśmy z myślą o młodych, ambitnych osobach, które chcą się wyróżnić na tle swoich rówieśników i zacząć tworzyć swoją piłkarską przygodę. Naszą misją jest umożliwienie każdemu dziecku spełnienia piłkarskich marzeń, nie tylko poprzez wyjazd na mecz piłkarski, lecz także poprzez danie szansy pokazania się najlepszym piłkarskim skautom, trenerom, którzy dostrzegą piłkarski talent - zapowiadają organizatorzy Polska Cup.

 

Zapisy zespołów potrwają do 10 września, a drużynę należy zgłosić poprzez stronę internetową: polskacup2019

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe