Nie było wolnej karetki. Interweniowała straż pożarna oraz śmigłowiec LPR

  • 22.08.2019, 14:20
  • Rafał Pulkowski
Nie było wolnej karetki. Interweniowała straż pożarna oraz śmigłowiec LPR
W czwartek, 22 sierpnia około godziny 12.30 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie, z którego wynikało, że u 78-letniego mężczyzny mogło dojść do zatrzymania akcji serca. Konieczna była natychmiastowa pomoc medyczna.

Niestety wszystkie karetki stacjonujące w Kędzierzynie-Koźlu były zajęte. Zadysponowano więc karetkę ze Zdzieszowic oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a także straż pożarną, która jako pierwsza przybyła na miejsce udzielając pomocy medycznej poszkodowanemu. Do zdarzenia doszło w jednym z bloków przy ulicy Spółdzielców w Koźlu. Strażacy zabezpieczyli plac lądowiska śmigłowca. Mężczyznę zabrano do szpitala.

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ONR
ONR 23.08.2019, 07:58
Straż nie udziela pomocy medycznej to po pierwsze , po drugie może ktoś by sprawdził do czego były zadysponowane karetki , że w całym Kędzierzynie Koźlu nie było wolnej
Giovanni
Giovanni 24.08.2019, 21:01
Dlaczego nie umieszczono mojego elaboratu-odpowiedzi dla ONR. Nikogo nie obrazałem, pisałem prawdę. Jesteście do bani. Media kłamią.
Giovanni
Giovanni 24.08.2019, 12:22
ONR. Strażacy są przeszkoleni w udzielaniu pomocy, potrafią utrzymać przy życiu do przyjazdu pogotowia, a skoro przylecialo lotnicze to mówi samo za siebie, że karetki były naprawdę zajęte i tylko tacy ignorancji doszukują się afery. Karetki z tego co widziałem jeżdżą też do Opola z chorymi, poza tym w KK za dużo karetek nie ma.

Pozostałe