Kino Kobiet w "Heliosie". Seans filmu „Sztuka ścigania się w deszczu"

  • 27.08.2019, 15:59
  • Ł
Kino Kobiet w "Heliosie". Seans filmu „Sztuka ścigania się w deszczu" Foto: materiały prasowe
Kolejna edycja Kina Kobiet w „Heliosie” odbędzie się 28 sierpnia o godz. 18.30. Tym razem panie zobaczą amerykański komediodramat pt. „Sztuka ścigania się w deszczu”.

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” w holu kina na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i nowinkach kosmetycznych. Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, a wśród nich zaproszenie na weekend do hotelu „Dębowe Wzgórze” w Pokrzywnej. Motywem przewodnim wieczoru będzie deszcz, a więc stylizacje z wykorzystaniem parasolek, płaszczy czy kaloszy mile widziane.

 

Spotkanie zakończy się projekcją ekranizacji bestsellerowej książki Gartha Steina. Denny to kierowca wyścigowy bez reszty oddany swemu kochającemu, mądremu, przejawiającemu niemal ludzkie cechy psu o imieniu Enzo. Pewnego dnia mężczyzna poznaje nauczycielkę Eve. Pobierają się, a wkrótce rodzi im się dziecko. Z pomocą Eve i Enzo Denny uczy się zasad życia rodzinnego, również w czasach kryzysu, korzystając z lekcji, które pobierał na torze wyścigowym. Wzruszający, chwilami wręcz porywający, ale i bardzo zabawny film ukazuje problemy współczesnego człowieka z perspektywy psa.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe