Ósma edycja Gitariady. Muzyczne spotkania po latach

  • 29.08.2019, 19:29
  • Ł
Ósma edycja Gitariady. Muzyczne spotkania po latach
Spotkanie muzyków, którzy kilka dekad temu tworzyli kędzierzyńską i kozielską scenę muzyczną, odbędzie się w parku Pojednania 30 i 31 sierpnia.

Impreza rozpocznie się w piątek o godz. 17. Na scenie zaprezentują się artyści dobrze znani w naszym mieście, którzy na „Gitariadzie” występowali wielokrotnie, ale i tacy, którzy zagrają po raz pierwszy.

Pierwszego dnia będą to: zespół 3r12 z Niemiec, który niedawno zdobył Grand Prix trzeciej edycji Polonijnego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, a zaśpiewa z nim Krysia Brożek, Old Befa, Darek Guca i Przyjaciele, Drill Stone, Kazik Pabiasz & Goście, Głubczyckie Muzozaury, Super Old Kaskada, Waldek Nowak Band oraz Karawana, która świętować będzie 25-lecie istnienia.

W sobotę koncerty rozpoczną się o godz. 17.30. Ma być bardziej rockowo, ale nie zabraknie też bigbitowych hitów w nowych aranżacjach. A wystąpią: Flying Hammer Experiment, G(H)ost, Honker, Inwazja, V-220 Band & Marek Morawiec oraz Watch The Fire. Wstęp wolny.

Patronat honorowy nad imprezą sprawują: marszałek województwa, starosta powiatu i prezydent miasta, a patronat medialny - m.in. „Nowa Gazeta Lokalna” oraz portal Lokalna24.pl.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe