Ekipa programu "Nasz Nowy Dom" w Polskiej Cerekwi

  • 29.08.2019, 22:10
  • Rafał Pulkowski
Ekipa programu "Nasz Nowy Dom" w Polskiej Cerekwi
Mieszkanie bez łazienki, odpadający tynk ze ścian i nieszczelne okna, to fatalne warunki. Zwłaszcza, że mieszkają tam małe dzieci. To jednak niebawem się zmieni, bo z pomocą przyjechała ekipa telewizyjnego programu "Nasz Nowy Dom".

W Polskiej Cerekwi aktualnie realizowany jest odcinek nowego sezonu telewizyjnego programu "Nasz Nowy Dom", którego bohaterkami są samotna matka z dwiema córeczkami. Premiera programu zaplanowana jest w grudniu na antenie Polsatu.

W środę,  28 sierpnia rodzina z Polskiej Cerekwi spotkała się z ekipą programu w Gminny Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zakrzowie. Tam kręcono tzw. przebitki do odcinka.

- Program nie tylko poprawia warunki mieszkaniowe, ale również zmienia życie tych ludzi. Remont mieszkania, czy domu otwiera nowe możliwości i daje nowe nadzieje. Wiele rzeczy staje się możliwych i prostszych. Nasza ekipa bardzo się wzrusza, kiedy widzi radość rodzin na widok nowego domu. Nawet nasi koledzy stojący za kamerą, którzy są twardzielami, nie kryją wzruszenia. Program powstaje od sześciu lat i nauczyłam się podchodzić do tego bardziej zadaniowo, z dystansem - powiedziała Katarzyna Dowbor, prowadząca program "Nasz Nowy Dom".

W Polskiej Cerekwi remontowane jest mieszkanie na pierwszym piętrze w starej kamienicy. Remont za każdym razem trwa zaledwie pięć dni. Rozpoczął się w poniedziałek, 26 sierpnia, a zakończy w piątek. By to było możliwe, niezbędne jest zastosowanie najnowszych technologi budowlanych oraz spora ekipa, która pracuje na zmianę niemalże przez całą dobę.

- Stosujemy nowoczesne, suche technologie, które są bardzo trwałe. Remont jest tak przemyślany, aby był zrobiony szybko i na długie lata. Nigdy nie spotkaliśmy się z tym, aby pojawił się problem, a pracujemy już sześć lat i mamy stały kontakt z tymi rodzinami. Nikt jeszcze nie zgłaszał, że coś jest nie tak - powiedziała Olga Toporowska, producent  programu "Nasz Nowy Dom".

Rafał Pulkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe