Ruszyła "Gitariada 40" w parku Pojednania. Będzie też giełda winyli

  • 30.08.2019, 19:13
  • Ł
Ruszyła "Gitariada 40" w parku Pojednania. Będzie też giełda winyli
Ósma edycja imprezy, której głównym celem jest przypomnienie muzycznej sceny Kędzierzyna i Koźla sprzed kilku dekad, odbywa się w parku Pojednania w Kędzierzynie-Koźlu.

Pierwszego dnia na scenie prezentują się zespoły: Super Old Kaskada i Krysia Brożek, Old Befa, Darek Guca i Przyjaciele, Drill Stone, Kazik Pabiasz & Goście, Głubczyckie Muzozaury, Waldek Nowak Band, a na koniec zagra Karawana, która świętuje 25-lecie istnienia.

W sobotę koncerty rozpoczną się o godz. 17.30. Ma być bardziej rockowo, ale nie zabraknie też bigbitowych hitów w nowych aranżacjach. A wystąpią: Flying Hammer Experiment, G(H)ost, Honker, Inwazja, V-220 Band & Marek Morawiec oraz Watch The Fire. Wstęp wolny.

Patronat honorowy nad imprezą sprawują: marszałek województwa, starosta powiatu i prezydent miasta, a patronat medialny - m.in. „Nowa Gazeta Lokalna” oraz portal Lokalna24.pl.

Przy okazji „Gitariady” Miejski Ośrodek Kultury, tradycyjnie, zorganizuje giełdę płyt winylowych. 31 sierpnia w Domu Kultury „Chemik” po raz kolejny spotkają się miłośnicy czarnych krążków. Będzie okazja do wymiany płyt, zdobycia unikatowego albumu i rozmów o muzyce. Giełda odbędzie się w godz. 12-15.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe