Biegowy memoriał Haliny Brylant i Jewhena Torochtija w Bierawie

  • 05.09.2019, 16:53
  • W
Biegowy memoriał Haliny Brylant i Jewhena Torochtija w Bierawie Medale już czekają na uczestników biegu
W preludium dożynek gminnych – VIII Memoriale Haliny Brylant i Jewhena Torochtija w biegach przełajowych - 7 września na boisku sportowym w Bierawie konkurować będą, dobrze się przy tym bawiąc, zawodnicy w każdym wieku.

W ósmej edycji imprezy, mającej na celu upamiętnienie wizyty członków delegacji ukraińskiej gminy Berezna, którzy po podpisaniu umowy partnerskiej w 2011 r., w drodze do domu, zginęli w wypadku samochodowym na Ukrainie, miłośnicy biegania będą rywalizować na różnych dystansach w kategoriach wiekowych od przedszkolaka do 60+, a także rekreacyjnie w nordic walking.

Biegi dla dzieci na dystansach: 215, 620, 815 i 1130 m - w zależności od wieku zawodników - rozpoczną się o godz. 10. W biegu otwartym na 6000 m, gdzie rywalizacja rozpocznie się o godz. 12.30, będą konkurować zawodnicy w czterech kategoriach wiekowych męskich i trzech kobiecych. Ponadto zaplanowano biegi w kat. open kobiet i mężczyzn, bez podziału na wiek. Trasę o długości 1130 m pokonają miłośnicy nordic walking.

Imprezę organizuje Urząd Gminy w Bierawie wsparty finansowo przez sponsorów. Jak zawsze nad całością zawodów czuwać będzie Czesław Kudzia, pełniąc obowiązki sędziego głównego. W dniu zawodów biuro będzie czynne w godz. 9-10.30. Opłata startowa dla uczestników spoza gminy Bierawa wynosi 10 zł. Brak opłaty dla dzieci.

W

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe