Mistrzowie Polski zaczynają mecze kontrolne

  • 06.09.2019, 10:51
  • Ł
Mistrzowie Polski zaczynają mecze kontrolne Foto: ZAKSA
Siatkarze z Kędzierzyna-Koźla, którzy przygotowują się do nowego sezonu PlusLigi 2019/2020, rozpoczynają mecze kontrolne. Już 6 września zmierzą się z AZS-em AGH Kraków, a 15 września z MKS-em Będzin.

Drużyna Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ma za sobą pierwsze tygodnie okresu przygotowawczego. Po okresie indywidualnej pracy, 19 sierpnia siatkarze mistrza Polski spotkali się w hali przy ul. Mostowej. Początek to dla zawodników intensywna praca na siłowni i pierwsze treningi z piłką. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach ze względu na wsparcie ZAKSY Strzelce Opolskie. Z pierwszoligowym zespołem przygotowują się: Kamil Semeniuk, Sebastian Warda, Adam Smolarczyk, Sławomir Jungiewicz i Filip Grygiel.

Zwieńczeniem trzeciego tygodnia pracy naszego zespołu będzie pierwsze spotkanie kontrolne z pierwszoligowym AZS-em AGH Kraków. Pojedynek w hali „Azoty” odbędzie się 6 września, ale będzie zamknięty dla kibiców i mediów.

Pierwszą okazją do zobaczenia mistrzów Polski w akcji będzie mecz charytatywny z MKS-em Będzin, który odbędzie się w Mysłowicach 15 września o godz. 17. Podczas spotkania odbędzie się zbiórka publiczna dla Olafa - syna drugiego trenera MKS-u Emila Siewiorka. W tym spotkaniu na ławce trenerskiej ZAKSY po raz pierwszy usiądzie Nikola Grbić, który do zespołu dołączy 13 września.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe