Nowa siedziba poczty w Cisku

  • 07.09.2019, 10:26
  • Rafał Pulkowski
Nowa siedziba poczty w Cisku
Choć adres ten sam, to lokal inny. Od piątku, 6 września siedziba poczty w Cisku została przeniesiona z pierwszego piętra na parter. To większy komfort dla klientów oraz pracowników. Powstała również winda dla osób niepełnosprawnych.

Listy nadal można nadawać w budynku na przeciwko urzędu gminy, jednak od teraz nie trzeba wspinać się po schodach na pierwsze piętro. Wyremontowany lokal na parterze jak na Pocztę Polską przystało, jest w kolorach bieli i czerwieni.

 

- Mamy XXI wiek. chcemy zapewnić mieszkańcom pewien rodzaj funkcjonalności. Zadanie wykonała za nas gmina, bo adaptacja parteru była wykonana na koszt właśnie gminy. I przyjechaliśmy tutaj, aby spotkać się z panem wójtem i podziękować za to, że tak to dla nas zorganizował - powiedział Jacek Zmorek z Pionu Sprzedaży Centrali Poczty Polskiej.

 

W ramach podziękowań dla wójta gminy Cisek Poczta Polska przygotowała specjalny prezent w postaci znaczków pocztowych z podobizną Rajmunda Frischko.

 

- Jestem bardzo mile zaskoczony, Nie ukrywam, że oczekiwałem na ten moment, kiedy poczta otworzy swoją działalność w nowych pomieszczeniach. Ten budynek nie potrzebuje adresu, bo wśród społeczności lokalnej jest nazywany "poczta policja". I każdy w Cisku wie, gdzie jest "poczta policja". Mam nadzieję, że mieszkańcy będą zadowoleni z nowego pomieszczenia, bo przede wszystkim dla nich to robimy - mówił wójt gminy Cisek Rajmund Frischko.

 

Do budynku niebawem wróci posterunek policji. Jak powiedział wicedyrektor sieci województwa opolskiego Poczty Polskiej Jan Chabraszewski, co roku sukcesywnie remontowane są placówki w całym województwie. Aktualnie przygotowywany jest remont placówek w Opolu, Zdzieszowicach i Turawie.

Rafał Pulkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe