Piątek, 19.07.2019

Filmowy poranek z Strażakiem Samem w kinie Helios

  • 27.12.2018, 10:30 (aktualizacja 27.12.2018, 11:42)
  • Ł
Filmowy poranek z Strażakiem Samem w kinie Helios
Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejny filmowy poranek ze Strażakiem Samem. Seans bajki „Strażak Sam i wielki pożar w Pontypandy” odbędzie się 30 grudnia o godz. 10.30.

„Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Tytułowy bohater razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów.

 

Filmowe poranki przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a w sali są pozostawione na cały seans przyciemnione światła dla komfortu młodych widzów.

Każde spotkanie poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Po seansie każdy uczestnik otrzyma „balonowy” upominek.

 

Uczestnicy filmowych poranków mogą wziąć udział w zabawie „Łamigłówki HelioSówki!”, która polega na rozwiązywaniu zagadek. Zadania, które stoją przed dziećmi, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci.

 

Każdy uczestnik otrzymuje kartę „Łamigłówki HelioSówki1”, a na każdym poranku będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za osiem zdobytych pieczątek czeka odznaka „HelioSówki” potwierdzająca zdobyte umiejętności.

Ł
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe