Kino Kobiet w "Heliosie". Seans filmu „[Nie]znajomi”

  • 17.09.2019, 14:14
  • Ł
Kino Kobiet w "Heliosie". Seans filmu „[Nie]znajomi” Foto: materiały prasowe
Kolejna edycja Kina Kobiet w „Heliosie” odbędzie się 18 września o godz. 18.30. Tym razem zaprezentowany zostanie polski komediodramat pt. „[Nie]znajomi”.

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” w holu kina na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i nowinkach kosmetycznych. Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, a wśród nich zaproszenie na weekend do hotelu „Dębowe Wzgórze” w Pokrzywnej.

Spotkanie zakończy się projekcją filmu „[Nie]znajomi” – nie mylić ze słynnym thrillerem Bryana Bertino z 2008 roku pod tym samym tytułem. Komediodramat Tadeusza Śliwy to polska wersja włoskiego przeboju „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”.

Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

W rolach głównych występują: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Łukasz Simlat, Michał Żurawski i Kasia Smutniak, która zagrała też we włoskim oryginale.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe