Maratony sylwestrowe w kinie Helios

  • 27.12.2018, 11:39 (aktualizacja 27.12.2018, 11:41)
  • Ł
Maratony sylwestrowe w kinie Helios
Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza do sylwestrowej zabawy w towarzystwie gwiazd światowego kina. Dla największych kinomanów dwa zestawy filmów do wyboru. Seanse rozpoczną się 31 grudnia o godz. 21.45.

W pierwszym zestawie czekają: „Władca Paryża” i „Green Book”, a w drugim: „Teraz albo nigdy” oraz „Pech to nie grzech”. O północy powitanie nowego rok lampką szampana. Dodatkowo poczęstunek w formie zimnej płyty oraz napojów gorących do wyboru. Nie zabraknie również słodkości.

 

Władca Paryża – François Vidocq to otoczona mroczną sławą postać półświatka, człowiek, który jako jedyny zdołał uciec z najbardziej przerażającej kolonii karnej. Vidocq jest człowiekiem, który potrafi powiedzieć 'nie' i wziąć los w swoje ręce. By uzyskać ułaskawienie, musi skonfrontować się z sytuacją, w której cel uświęca środki. Tajemnice na najwyższych szczeblach władzy, brutalne morderstwa i mrok, który oblepia jak smoła.

 

Green Book – wybitny muzyk jazzowy (Mahershala Ali) zatrudnia jako swojego szofera byłego bramkarza z nowojorskiego klubu nocnego (Viggo Mortensen) i wspólnie wyruszają w trasę koncertową. Wyprawa na głębokie południe Stanów Zjednoczonych da początek niewiarygodnej przyjaźni, która połączy dwa zupełnie różne światy. Film otrzymał pięć nominacji do nagrody Złotych Globów, w tym w kategorii „najlepsza komedia lub musical”.

 

Teraz albo nigdy – Maya jest świetna w swojej pracy, lecz choć od lat zabiega o awans, zawsze jej wymarzone stanowisko dostaje ktoś inny. Powód? Dziewczyna ma to coś, ale brak jej odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia jednak zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do wielkiego lśniącego biurowca. I nagle wszystkie marzenia się spełniają: dostaje kierownicze stanowisko, pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata. Jak to możliwe?

 

Pech to nie grzech – odnosząca sukcesy bizneswoman Natalia nie ma szczęścia w miłości i nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach oraz jego narzeczona zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe