Michalina dopełniła ich szczęścia

  • 19.09.2019, 14:17
Michalina dopełniła ich szczęścia
10 września byliśmy gośćmi Michaliny Mazurkiewicz, która wygrała sierpniową edycję plebiscytu Bobas Miesiąca. Zwyciężczyni organizowanego przez „Nową Gazetę Lokalną” plebiscytu przyjęła nas w swoim przytulnym mieszkaniu wraz z rodzicami i rodzeństwem.

Szczęśliwa rodzina mieszka w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Wierzbowej. Michalina jest trzecim dzieckiem Agnieszki i Piotra Mazurkiewiczów. Jak przyznają szczęśliwi rodzice, narodziny córeczki to spełnienie ich rodzicielskich marzeń. Wcześniej na świat przyszli dwaj synowie. Pierwszy urodził się Mikołaj, który ma już 7 lat, a dwa lata później Maciek. Chłopcy bardzo cieszą się z siostrzyczki. Pomagają w opiece nad nią i mają już za sobą zmianę pampersa. Tato Bobasa Miesiąca pochodzi z Wąchocka (województwo świętokrzyskie), a mama z Gogolina. Para poznała się przez internet, od 9 lat są małżeństwem. Zdecydowali zawodowo związać się z Kędzierzynem-Koźlem i tu zamieszkać. Dwa lata temu kupili mieszkanie. Pan Piotr pracuje w hurtowni elektrycznej, a pani Agnieszka jest nauczycielką. Specjalizuje się w edukacji wczesnoszkolnej i pedagogice specjalnej.

Przypomnijmy, laureatka naszego konkursu urodziła się 23 lipca o godzinie 5.51, ważyła 3 kg i mierzyła 50 cm. Michalina sporo je i dużo śpi, a co za tym idzie - szybko rośnie. Obecnie jej waga wynosi 4,3 kg. Dziewczynka mierzy już 55 cm. Co ciekawe, nie lubi spać w samochodzie, za to bardzo szybko zasypia w swoim wózku podczas spaceru. Codziennie rano odprowadza swoich braci do przedszkola. Uspokajająco działa na nią kąpiel lub dźwięk dzwonka ze specjalnej zabawki. Swoje imię zawdzięcza prababci Michalinie. Dziewczynka jest ciekawa świata, rozpoznaje już bliskich i obdarza ich uśmiechem. Przed nią ważne wydarzenie: chrzciny. Rodzice zaplanowali je na 22 września.

Michalina za wygraną w konkursie, oprócz tytułu Bobasa Miesiąca, otrzymała sporo atrakcyjnych nagród. Więcej o nich na stronie: bobasmiesiaca.pl. Tam też znajdują się szczegółowe wyniki zabawy. Gratulujemy i życzymy dużo zdrówka, a rodzicom wiele radości z wychowywania córeczki.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe