Kayah wystąpi na urodzinach Kędzierzyna-Koźla

  • 30.09.2019, 12:08
  • Ł
Kayah wystąpi na urodzinach Kędzierzyna-Koźla Foto: Piotr Porębski (kayah.pl)
44. urodziny Kędzierzyna-Koźla zbliżają się wielkimi krokami. Tym razem świętować będziemy razem z Kayah! Specjalny koncert odbędzie się w hali "Azoty" 20 października.

Prezydent Sabina Nowosielska zaprasza na kolejne wyjątkowe widowisko z okazji urodzin miasta. Tym razem w hali przy ul. Mostowej czeka nas niezwykły koncert. Spotkajmy się 20 października o godz. 18.00.

Bezpłatne wejściówki można będzie odbierać od 7 października w kancelarii urzędu miasta, kasach kin „Chemik” i „Twierdza” oraz we wszystkich filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej. Przed koncertem odbędzie się zbiórka pieniędzy na hospicjum w Kędzierzynie-Koźlu.

Głównymi sponsorami tego wydarzenia są firmy: Maximus Broker Sp. z o.o. i Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

Przypomnijmy, że decyzja o połączeniu osobnych, choć położonych blisko siebie, jednak całkiem różnych miejscowości we wspólny organizm zapadła w Warszawie. Mówi o tym rozporządzenie Ministra Administracji, Gospodarki Terenowej i Ochrony Środowiska z 15 października 1975 roku. Na jego podstawie włączono do Kędzierzyna obszar miast: Koźle, Kłodnica i Sławięcice wraz z obszarem całej gminy, tj. sołectwami: Cisowa, Lenartowice i Miejsce Kłodnickie.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe