Amelia została Bobasem Miesiąca

  • 01.10.2019, 14:20
Amelia została Bobasem Miesiąca
To był bardzo emocjonujący pojedynek. Amanda Kusińska z Kędzierzyna-Koźla była zdecydowaną faworytką wrześniowej edycji plebiscytu Bobas Miesiąca. To ona otrzymała najwięcej głosów oddanych za pomocą SMS-ów i zdecydowanie prowadziła przez większą część konkursu.

W tym czasie rodzina Amelii Niewiadomskiej zbierała kupony konkursowe, co ostatecznie dało jej zwycięstwo w plebiscycie. Różnica w głosowaniu była niewielka, tylko 131 punktów. W konkursie wystartowało 60 dzieci. Amelia miała numer 31. Zwyciężczyni pochodzi z Łężec. Urodziła się 12 sierpnia o godzinie 9.49, w chwili przyjścia na świat ważyła 3,24 kg i mierzyła 53 cm.
Za wygraną, oprócz tytułu Bobasa Miesiąca, otrzyma atrakcyjne nagrody ufundowane przez: studio fotograficzne Agnieszki Pawlak, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, Sklep Mały Miś, hotel „Magiczny Zakątek” z Raszowej, niepubliczny żłobek „Malinowa Chatka”, market E.Leclerc, Cewe Sp. z o.o., Artystyczną Pracownię Tortów „Candoria”, CUK Ubezpieczenia, Auto Centrum Koźle - Lellek Group, Fotolaser oraz „Nową Gazetę Lokalną”. Gratulujemy! Szczegółowe wyniki głosowania publikujemy TUTAJ.
 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe