Zaplanuj swoje osiedle

  • 08.10.2019, 12:48
  • Źródło: Urząd miasta
Zaplanuj swoje osiedle Foto: urząd miasta
Chcesz mieć realny wpływ na to, jak będzie się zmieniać twoje najbliższe otoczenie? Mieszkańcy osiedla Piastów mogą wziąć udział w konsultacjach społecznych. Urząd miasta w Kędzierzynie-Koźlu rozpoczyna prace nad nowym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla tej części miasta.

Chodzi o teren położony między ulicami: Bolesława Krzywoustego, Augustyna Kośnego, Janusza Meissnera i aleją Ignacego Lisa.

Przed przystąpieniem do prac nad dokumentem zaplanowano poszerzone konsultacje społeczne, wybiegające poza zakres wymagany ustawą. Mieszkańcy osiedla będą mieli możliwość wypowiedzenia się w sprawie sposobu zagospodarowania przestrzeni, w której mieszkają. W ramach konsultacji zaplanowano spacer badawczy, spotkania i warsztaty, a także zebranie informacji poprzez ankiety.

Wspólne działania rozpoczną się spacerem badawczym i spotkaniem informacyjnym. Odbędzie się ono 10 października o godz. 16 w klubie „Kajtek” przy ul. Królowej Jadwigi 10.

Więcej informacji na temat planowanych konsultacji można uzyskać w referacie planowania przestrzennego wydziału gospodarki nieruchomościami i planowania przestrzennego urzędu miasta przy ul. Piastowskiej 15 lub pod tel. 774826245.Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach projektu „Szkoła świadomego planowania przestrzennego 2.0”, w którym miasto bierze udział.

 

 

Źródło: Urząd miasta

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe