Kino Kobiet w "Heliosie". Seans filmu „Ślicznotki”

  • 08.10.2019, 16:25
  • Ł
Kino Kobiet w "Heliosie". Seans filmu „Ślicznotki”
Kolejna edycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim „Heliosie” odbędzie się 9 października o godz. 18.30. Tym razem zaprezentowany zostanie amerykański dramat pt. „Ślicznotki”

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” w holu kina na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i nowinkach kosmetycznych. Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, a wśród nich będzie zaproszenie na weekend do hotelu „Dębowe Wzgórze” w Pokrzywnej. Motywem wieczoru będzie róż, jako że w październiku przypada Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi.

 

Spotkanie zakończy się projekcją filmu „Ślicznotki”, którego akcja inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami. Pracownice klubu go-go w Nowym Jorku tracą wszystkie oszczędności w wyniku krachu finansowego 2008 roku. Cały świat za kryzys wini finansistów z Wall Street, którzy są częstymi gośćmi klubu. Oni szastają kasą, podczas gdy ofiary ich machinacji nie mają z czego żyć. Dziewczyny postanawiają wymierzyć sprawiedliwość i odzyskać pieniądze. Pod wodzą pięknej i znającej życie Ramony (Jennifer Lopez) organizują błyskotliwy przekręt. Wykorzystując swoje wdzięki i znajomość męskiej psychiki, sprawiają, że rekiny finansjery łykają przynętę jak płotki. Kasa płynie szerokim strumieniem, a dziewczyny rzucają się w wir szalonego i rozrzutnego życia. Wkrótce, zachłyśnięte sukcesem i słodkim smakiem zemsty, zaczynają tracić czujność.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe