Duet Forepianów Dwóch w Domu Kultury "Chemik"

  • 12.10.2019, 17:37
  • Ł
Duet Forepianów Dwóch w Domu Kultury "Chemik"
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na występ Duetu Fortepianów Dwóch, który odbędzie się w Domu Kultury „Chemik” przy al. Jana Pawła II 13 października o godz. 14.

Koncert dwóch pianistów: Tomasza Pali i Grzegorza Kasperczyka - muzyków o niezwykłym poczuciu humoru, którzy łączą różne style: od klasyki przez rock’n’rolla do muzyki biesiadnej, nie tracąc przy tym dobrego smaku. Ich występy to połączenie aktorstwa i bycia muzykiem. Niezwykle rzadka forma i bardzo wymagająca.

Czy to kabaret? Chyba nie. To dobry muzyczny teatr komedii, w którym są obecne dwa instrumenty: fortepian i człowiek. Ponad godzinny program, w którym doskonały żart słowny, świetna aktorska improwizacja słowna, przeplatana dowcipnymi interpretacjami muzycznymi, skierowana jest do widza w każdym wieku.

Duet Fortepianów Dwóch to show w iście amerykańskim stylu. Lekkość, inteligencja, technika i luz. Wysoka rozrywka. Występują z powodzeniem zarówno w plenerze, jak i w koncertowych salach, pozostawiając po sobie zawsze to samo wrażenie - miło i dobrze spędzonego czasu.

Bilety w cenie 25 zł do kupienia w kasie kin „Chemik” przed koncertem.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe