Wesoły Duet Fortepianów Dwóch

  • 16.10.2019, 11:45
  • Rafał Pulkowski
Wesoły Duet Fortepianów Dwóch
Koncert "Duet Fortepianów Dwóch" w wykonaniu Tomasza Pali i Grzegorza Kasperczyka, świetnych muzyków o niezwykłym poczuciu humoru odbył się w niedzielę, 13 października na sali kina "Chemik".

Artyści łączą muzyczne style od muzyki klasycznej przez rock'n'rolla do... muzyki biesiadnej, nie tracąc przy tym dobrego smaku w budowaniu żartu muzycznego - i to w dobrym stylu.

To jedyny w Polsce taki duet, który łączy w sobie aktorstwo, muzykę i kabaret. Był to po protu muzyczny teatr komedii, w którym tak naprawdę obecne są dwa instrumenty - fortepian i człowiek.

Pala i Kasperczyk to muzycy z bogatą przeszłością, przede wszystkim muzyczną. Nie ukrywają, że nieobce są im różne style - wszak sztuką jest zagrać wszystko i często dla wszystkich. Samo życie muzyka jest kopalnią pomysłów i… żartów.

Podczas występu w Kędzierzynie-Koźlu ich żarty były skierowane między innymi w stronę wyborów - nie tylko tych parlamentarnych. Jako podkłady i dodatkowe instrumenty wykorzystywali na przykład dźwięk silnika ciągnika rolnego.

 

 

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (30)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe